Ewangelizacja

Mamy niesamowite szczęście, przywilej, że możemy stać się narzędziami w rękach Pana. Budowniczymi Królestwa Niebieskiego na Ziemi, Kościoła Jezusa Chrystusa. Ludziom trzeba wytłumaczyć, że czym innym jest wierzyć w Boga, że Bóg Jest, a czym innym jest uwierzyć Bogu, w zbawienie za darmo z Łaski. Aby mogli uwierzyć Bogu muszą najpierw Go poznać, aby mogli Go poznać, muszą poznawać Słowo Boże i jaki On naprawdę Jest i czego od nas oczekuje.

Naszym celem jest w bardzo delikatny sposób, zachęcić ludzi, tak żeby ich nie zrazić, do zaproszenia Boga do życia, znalezienia czasu dla Niego, otworzenia Słowa Bożego, rozpoczęcia modlitwy własnymi słowami, rozmowy z Nim. Pragniemy i staramy się, aby naszym magnesem, przyciągającym ludzi była wylewająca się wręcz miłość, tak aby czuli się wyjątkowo i zechcieli więcej.

EWANGELIZACJA POPRZEZ SPORT I MUZYKĘ

Aby dotrzeć do ludzi z Ewangelią, nie tylko ewangelizujemy na ulicy, ale również staramy się dotrzeć głównie do młodzieży przez muzykę i sport. Pokazując, że relacja z Bogiem jest wspaniałą przygoda, najcenniejsza jaką tylko możemy rozpocząć. 

Sport i Wiara równa się Prawdziwe Zwycięstwo. Wiara w siebie może dać sukces sportowy, który wymaga poświęcenia i determinacji. Wiara w Boga wyrobi jedyny właściwy system wartości, który przy osiągnięciu nawet największych sukcesów pozwoli nie zachłysnąć się światem, nie zwariować.

Muzyka Hip Hop, która dociera do młodzieży jest również bardzo skutecznym narzędziem w rękach Boga. Uważam, że bardzo potrzebne jest, aby pokazać ludziom w szczególności młodym, którzy najbardziej tego potrzebują, że oddając Bogu chwałę radujemy się, ponieważ wszystko co najcenniejsze otrzymujemy od Boga za darmo. 

Łącząc muzykę hiphopową z treningiem, pokazem boksu, które niesamowicie do siebie pasują z ewangelizacją możemy docierać do młodych ludzi z ewangelią w niecodzienny, nietuzinkowy, nie nudny, a mega interesujący i skuteczny sposób.

Współpracujemy z Mirkiem Kolczykiem pseudonim artystyczny Kolah.

OŚRODKI TERAPII UZALEŻNIEŃ

Wizyty w ośrodku terapii uzależnień czy ośrodkach wychowawczych są bardzo skuteczne, w szczególności gdy rozdajemy Słowo Boże co może okazać się Prawdziwym Zwycięstwem. Mnóstwo wolnego czasu, którego często w świecie nie potrafią znaleźć dla Boga daje możliwość przemienić życie osadzonych tam ludziom.

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie ewangelizacyjne, które może przemienić życie ludzi zapraszam do kontaktu.

Łukasz Janik

Czytaj świadectwo

Dobra Nowina

Co to jest?

Skontaktuj się:

Kontakt
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram